Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт:10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

ASUS з Adobe Creative Cloud

 
 
 

Продукти ASUS з Adobe Creative Cloud

 

Творіть неймовірне з ASUS та Adobe

 
 

Виберіть подарунок

 
3 місяці повного доступу
до Adobe Creative Cloud
 
1 місяць повного доступу
до Adobe Creative Cloud

Як активувати безкоштовну передплату

Покрокові інструкції
 
 
 
* Обов’язково зареєструйте продукт у своєму обліковому записі.
 
 
 
 
 
Покрокові інструкції
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Виберіть тип пропозиції Adobe, яку ви хотіли б використати.

Передплата на 3 місяці

Отримати тут

Передплата на 1 місяць

Отримати тут
Покрокові інструкції
 
 
 
 
 
 
 
 

Розкрийте свою креативність з Adobe Creative Cloud

 
Понад 20 програм Adobe
Adobe Fonts
Behance
Бібліотеки Creative Cloud
100 ГБ на хмарному сховищі для кожного користувача

Купити

 

ProArt Studiobook

Докладніше
 

ProArt Display

Докладніше

Часті запитання

Показати менше
 

Умови акції

Як узяти участь
 
Користувач, який придбав один (1) новий продукт ASUS, на який розповсюджуються умови програми (відновлені продукту не беруть участі у програмі), протягом Періоду дії програми, зазначеного нижче, має право на одну пропозицію (1) безкоштовного доступу до всіх програм Adobe Creative Cloud для приватних осіб строком три (3) місяці або один (1) місяць. Користувач може отримати лише одну (1) Пропозицію на кожне Замовлення (незалежно від кількості товарів у замовленні продуктів ASUS, на які розповсюджуються умови програми). Ця Пропозиція може бути поєднана з іншими одночасно діючими пропозиціями від ASUS або Adobe.
Користувач повинен зареєструвати обліковий запис ASUS, увійти в нього та надати серійний номер, номер квитанції та рахунок-фактуру придбаного продукту для використання цієї Пропозиції. Після підтвердження відповідності умовам програми Користувача буде направлено на портал отримання доступу на www.adobepartneroffer.com (застосовуються додаткові умови), де Користувачу буде запропоновано вибрати Замовлення та увійти в наявний або створити новий обліковий запис Adobe. Незатребувана пропозиція не буде запропонована Користувачу повторно.
Період дії програми
 
Пропозиція починає діяти 15 вересня 2021 року о 0:00 (CST) і закінчується 15 вересня 2022 року о 23:59 (CST) ( «Період дії програми»).
Термін отримання пропозиції
 
Доступ в межах Пропозиції можна отримати з 15 вересня 2021 року, 0:00 (CST), і до 15 листопада 2022 року, 23:59 (CST) ( «Термін отримання пропозиції»).
Загальні умови
 
Заміну, передачу чи обмін будь-якої Пропозиції на грошовий еквівалент не передбачено, але ASUS залишає за собою право замінити Пропозицію на іншу, що має порівнянну або більшу вартість. Будь-які податки та збори, пов’язані з цією Пропозицією, оплачує виключно Користувач.
Якщо Користувач поверне продукт ASUS, на який розповсюджуються умови програми, запит на Пропозицію буде визнаний недійсним, і Користувач не матиме права вимагати або отримувати Пропозицію. Це не стосується випадку, якщо Користувач реалізує свої законні права відповідно до законодавства про права споживачів через несправність продукту ASUS, на який розповсюджуються умови програми.
Порушення
 
Якщо Користувачі намагаються брати участь у програмі та претендують на Пропозицію без купівлі одного (1) нового продукту ASUS, на який розповсюджуються умови програми, і не можуть довести своє право на участь у програмі та надати документ, що підтверджує факт купівлі, ASUS та Adobe залишають за собою право вживати правових заходів щодо шахрайства у будь-який час.
Конфіденційність; збір даних
 
Надання Користувачем інформації щодо цієї Пропозиції, регулюється Політикою конфіденційності ASUS, яку можна переглянути за адресою https://www.asus.com/Terms_of_Use_Notice_Privacy_Policy/Privacy_Policy/
Збереження юридичної сили
 
Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або іншим чином не підлягатиме виконанню, воно повинно бути виокремлено та видалено, а решта положень залишаться в повній силі.
Обмеження відповідальності
 
ASUS НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ І НЕПРЯМИХ, ЩО ВІДНОСЯТЬСЯ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ПРОПОЗИЦІЇ АБО УЧАСТІ КОРИСТУВАЧА У ПРОПОЗИЦІЇ. БЕРУЧИ УЧАСТЬ У ПРОПОЗИЦІЇ, КОРИСТУВАЧ ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЩО ASUS ТА ЙОГО СПІВРОБІТНИКИ, КЕРІВНИКИ, ДИРЕКТОРИ, АКЦІОНЕРИ, АГЕНЦІЇ, ПРЕДСТАВНИКИ ТА ЇХ АФІЛІЙОВАНІ КОМПАНІЇ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, БАТЬКИ, АГЕНЦІЇ З РЕКЛАМИ, ПРОСУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ, А ТАКОЖ ЮРИДИЧНІ РАДНИКИ НЕ НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВТРАТИ, ЗБИТКИ, ПОРУШЕННЯ ПРАВ, ПРЕТЕНЗІЇ ТА ДІЇ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОПОЗИЦІЄЮ АБО ВНАСЛІДОК ПРИЙНЯТТЯ, ВОЛОДІННЯ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ПРОПОЗИЦІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ТРАВМУВАННЯ ОСОБИ, СМЕРТЬ ТА МАЙНОВУ ШКОДУ, А ТАКОЖ ПРЕТЕНЗІЇ НА ОСНОВІ ІМІДЖЕВИХ ПРАВ; НАКЛЕПУ АБО ВТОРГНЕННЯ В ПРИВАТНЕ ЖИТТЯ.
  • Див. правила та умови пропозиції. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з повними умовами опублікованими на цій сторінці.
  • У цій програмі можуть брати участь як моделі ноутбуків, оснащені OLED-дисплеєм, так і моделі з іншим типом дисплея.
Вгору