Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Блоки живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Блок живлення (БП) - серце персонального комп'ютера.  Все енергоживлення будь-якого елементу комп'ютера здійснюється саме БП.

Основні характеристики для вибору БП:

1. Форм-фактор - не кожен корпус дозволяє вміщати той чи інший блок живлення ATX формату.

2. Потужність, вимірюється в Вт - в основному характеризує кількість сумарної потужності на всіх виходах.  БП по потужності підбирається шляхом підбору під загальну сумарну потужність комп'ютера в зборі (матерка + процесор + жорсткі диски + т.д.).  Сумарну потужність комплектуючих можна порахувати на спеціальних сайтах - калькуляторах.  Ну або за допомогою консультанта.

3. Кількість роз'ємів для підключення - це та кількість роз'ємів в які можна підключити комплектуючі.  Якщо по простому: материнська плата, відеокарта, жорсткий диск і т.п.  маю свої типи підключення і свою ватність, і підключити кабель від материнки до жорсткого диску не вийде.  Це важливо враховувати при виборі БП.

4. Рівень енергоефективності - характеристика позначає ККД блоку, часто вимірюється стандартом "80 PLUS".  Це американський сертифікат, який показує, що при навантаженні блок стабільно видає більше 80% ККД.  Зустрічаються такі рівні: Standard, Bronze, Silver, Gold, Platinum і Titanium.  Звичайно, чим вище рівень ККД тим вище вартість.  Наявність стандарту "80 PLUS" хороший орієнтир при виборі БП.

Якщо від великої кількості варіантів БП у Вас йде обертом голова, наші консультанти завжди готові допомогти.

Вгору
es1jox1tmemw9s2kpw86sbhqxfd0zm