• Вдосконалене RGB-підсвічування з новим дизайном тепловідводу
  • Запатентована технологія Kingston FURY Infrared Sync Technology
  • Підтримка Plug N Play при швидкості 4 800 MT/с4

 

           Фаунтен-Веллі, Каліфорнія, США — 24 травня 2022 року

 

 

Геймерський підрозділ американської компанії Kingston TechnologyKingston FURY — оголосив про початок продажу оперативної пам’яті FURY Beast DDR5 RGB з вдосконаленим підсвічуванням модулів та інноваційною конструкцією тепловідводу.

 

Нові моделі покликані доповнити представлені раніше пристрої пам’яті сімейства Kingston FURY Beast, що вже увійшло до історії з першим модулем DDR5, що досяг швидкості 10 000 МТ/с.

Як наголосила бізнес-менеджер DRAM в Kingston Крісті Ернт: «FURY Beast DDR5 RGB — ідеальне рішення для геймерів та ентузіастів ПК, що прагнуть надати власного стилю своїм ігровим та професійним системам нового покоління на базі пам’яті DDR5. Більше не треба обирати між потужністю DDR5 та вражаючим підсвічуванням RGB — ви можете насолоджуватись і тим, й іншим, повністю занурюючись у гру».

 

Схвалена провідними світовими виробниками материнських плат, пам’ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB отримала сертифікати Intel® XMP 3.0-Ready й Certified, що дозволяє користувачам впевнено будувати свої системи з використанням інноваційних модулів DDR5.

 

Функція Plug N Play автоматично розганяє пам’ять до швидкості 4 800 МТ/с, без необхідності вибору профілю. При цьому, модулі зі швидкістю 5 200 МТ/с та вище, оснащені профілями Intel XMP 3.0, що задають швидкость, таймінги та значення напруги, й дають змогу на 100% використати технічний потенціал системи в іграх або під час розгону ПК.

 

З програмним забезпеченням Kingston FURY CTRL2, користувачі можуть як обирати світлові ефекти з бібліотеки заздалегідь підготованих шаблонів, так і налаштовувати їх власноруч. Бездоганна синхронність та плавність ефектів забезпечені запатентованою технологією Kingston FURY InfraredSync Technology™.

 

Пам’ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB представлена в продажі окремими модулями ємністю 8, 16 та 32 ГБ, а також комплектами з двох модулів загальною ємністю до 64 ГБ зі швидкостями до 6 000 МТ/с, та забезпечена обмеженою довічною гарантією й безкоштовною технічною підтримкою.

Додаткова інформація доступна на сайті kingston.com/gaming.
 

Особливості Kingston FURY Beast DDR5 RGB:

 

  • Нова конструкція тепловідводу та вдосконалене підсвічування з більш яскравими й плавними RGB-ефектами: Грайте в своєму стилі, налаштовуючи вражаючі світлові ефекти RGB за допомогою Kingston FURY CTRL2 або програмного забезпечення, що входить до комплекту поставки виробника материнської плати.
  • Запатентована технологія Kingston FURY Infrared Sync Technology: Насолоджуйтесь бездоганною синхронністю та плавністю переходів яскравих RGB-ефектів, завдяки запатентованій технології Kingston Infrared Sync.
  • Сертифікація Intel® XMP 3.0-Ready та Certified: Використовуйте 100% потенціалу системи з заздалегідь оптимізованими таймінгами, частотами й показниками напруги для забезпечення високої продуктивності й стабільності під час розгону ПК, а також з можливістю зберегти профілі користувача в програмованому PMIC.
  • Схвалена провідними світовими виробниками материнських плат1: Пам’ять протестована й схвалена впевнено використовуйте модулі під час збирання системи з материнською платою, якій ви надаєте перевагу.
  • Підвищена стабільність під час розгону: Корекція помилок на кристалі (On-die ECC, ODECC) допомагає забезпечити цілісність даних під час розгону памяті для підвищення її продуктивності.
  • Підтримка технології автоматичного розгону Plug N Play Automatic Overclocking на швидкості 4 800 МТ/с3,4: Kingston FURY Beast DDR5 RGB підтримує автоматичний розгін памяті без необхідності налаштувань в BIOS.

 

Специфікації Kingston FURY Beast DDR5 RGB:

· Ємність:

o Один модуль – 8, 16 та 32 ГБ

o Комплект з двох модулів – 16, 32 та 64 ГБ

· Швидкість: 4 800, 5 200, 5 600 та 6 000 МТ/с

· Схеми таймінгів: CL38 та CL40

· Напруга живлення: 1.1, 1.25 та 1.35 В

· Робоча температура: 0 — +85 °C

· Габарити: 133.35 x 42.23 x 7.11 мм


1 Перелічена у списках схвалених вендорів (Qualified Vendor Lists. QVL) провідних світових виробників материнських плат.

2 Підсвічування налаштовується за допомогою Kingston FURY CTRL або програмного забезпечення для управління RGB, що постачається в комплекті материнської плати. Підтримка налаштувань RGB за допомогою стороннього програмного забезпечення може відрізнятися.

3 Пам'ять Kingston FURY Plug N Play працює у DDR5-системах на частотах, дозволених розробником BIOS системи. PnP не може підвищити частоту пам'яті системи більше, ніж визначено в BIOS. Пам'ять Kingston FURY Plug N Play DDR5 підтримує специфікації XMP 3.0, тому розгін також можливий за допомогою вбудованого XMP профілю.

4 Подробиці щодо мегатранзакцій за секунду — МТ/с означає мегатранзакції (мільйон транзакцій) за секунду й становить ефективну швидкість передачі даних DDR (Double Data Rate — подвійний темп передачі) пам'яті (SDRAM) обчислювальної системи. Пам'ять DDR SDRAM передає дані двічі за такт — на передньому та задньому фронтах тактового імпульсу.

Наприклад:: DDR4-3200 (PC4-3200)

Тактова частота: 1600 МГц

Швидкість передачі даних: 3200 МТ/с

Смуга пропускання: 25 600 МБ/с (25.6 ГБ/с)


Kingston можна знайти:

YouTube  Instagram  Facebook  LinkedIn  Twitter  Kingston Is With You

 

Про компанію Kingston Technology Company, Inc

Kingston допомагає надавати рішення, що широко використовуються в житті, роботі та розвагах: від великих даних до ноутбуків й ПК, пристроїв на основі Інтернету речей, таких як інтелектуальні технології та технології, що носяться, до окремих проектів й контрактного виробництва.

Найбільші світові виробники ПК та хмарні хостингові компанії покладаються на Kingston в своїх виробничих потребах, та наш ентузіазм живить технології, якими світ користується кожного дня.

Ми прагнемо бачити за нашими продуктами ширшу картину, задовольняти потреби наших клієнтів й пропонувати рішення, що змінюють ситуацію.

Щоб дізнатись більше про те, як Kingston завжди з вами, відвідайте сайт Kingston.com.