Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Монітори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Монітори.

Пристрої візуального зв'язку користувача ПК з пристроєм управління даних (системним блоком).  Один з найважливіших компонентів ПК які вимагають дуже уважного вибору.  Оскільки, маючи навіть саму топову відеокарту але маючи слабкий монітор - ви не отримаєте ту якість і картинку які могли б бути.  А також, неякісний монітор посилить вплив зображення на око, що призведе до їх швидкої перевтоми.  На що звернути увагу при виборі, в першу чергу:

1. Тип матриці.  Це технології виготовлення самого екрану.  Можна зустріти LED, OLED, IPS і т.п.  Кожна їх цих технологій має свої переваги і недоліки, і ціну відповідну їм.  Тут краще проконсультуватися у консультантом, виходячи від ваших потреб можна взяти з найкращим співвідношенням ціна-якість.

2. Розширення екрану.  Вимірюється співвідношенням точок на екрані.  Чим вище значення тим краще і чіткіше зображення.  Іноді виробники пишуть не точки, а стандарт їх якості: FullHD (1920 * 1080 пікселів), 2K (2560 * 1440 точок), 4K (3840x2160 точок) і т.д.

3. Частота оновлення.  Вимірюється в Гц.  Показує кількість оновлень за секунду.  Зараз стандартна швидкість оновлення від 60 до 120 Гц.  Для переважної більшості користувачів цього буде вистачати для нормальної роботи з ПК.  Ідеально якщо частота монітора буде збігатися з максимальною частотою яку може дати відеокарта.

4. Діагональ екрану.  Це відстань екрану від одного кута до протилежного.  Найчастіше вимірюється в дюймах.  Тут вибирати потрібно виходячи від ваших уподобань, але брати дуже великий і сидіти потім в 30см від нього не варто!

Таке як: особливості конструкцій, відеоінтерфейс і т.п.  теж важливо, але трохи менше.

Якщо Вам важко зробити вибір або сумніваєтеся в ньому, то можна звернеться до наші консультантам.

Вгору