Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Ноутбуки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Ноутбуки.

Ноутбук - це компактний персональний комп'ютер.  Який має всі ті ж комплектуючі що і стаціонарний комп'ютер, але вони більш компактні.  Так само, в ноутбук вбудовані: автономна батарея, екран для роботи, і клавіатура з точпадом.  Основною перевагою такого комп'ютера є его мобільність і відносна автономність роботи, що дуже цінується в сучасному ритмі роботи.  Є й недоліки в порівнянні з стаціонарними ПК: це менша продуктивність, гірше система охолодження і обмеженість модернізації комплектуючих.  Умовно, ноутбуки можна поділити на кілька категорій:

1. Ультрабуки.  Дуже тонкі ноутбуки і дуже мобільні через розмір, в порівнянні зі стандартними.  В основному, не володіють значними характеристика, і придатні для серфінгу в інтернеті і хороші для роботи з невеликим масивом даних.

2. Стандарт.  Стандартного виду ноутбук, придатний для роботи з нормальним масивом даних.  Такий ноутбуці так само придатний для геймінга, але гри з високими вимогами він не потягне.  Це відмінний варіант для офісної роботи.

3. Ігрові.  Такі ноутбуки відрізняються малої автономність роботи і трохи більшими габаритами, але мають набагато продуктивніші комплектуючі.  Що дозволяє встановлювати вимогливе програмне забезпечення, сюди ж входять ігри.  Хороший варіант для відеомонтажу і геймінга, якщо потрібна мобільність і немає можливості використовувати стаціонарний комп'ютер.

Характеристик за якими можна і потрібно вибирати ноутбук дуже багато.  Через великої кількості елементів (комплектуючих), з яких складається ноутбук.  Якщо таких знань у Вас мінімум, то ми рекомендуємо звертатися до наших фахівців.  Вони зможуть допомогти Вам з вибором.

Вгору