У нас дуже гарна новина, ми стали офіційними представниками відомого бренду «NZXT».  І як тут не згадати Грібоєдова з його «нашего полку прибыло».  Тепер у нас ще більше топового і якісного заліза.  Все для Вас, наші дорогі клієнти.
 «NZXT», абревіатура, яку важко вимовити, приховує в собі якість і надійність кожної деталі, кожного болта або гайки.  Компанія молода, щодо тих же MSI або ASUS.  Але з 2004 року змогла завоювати довіру клієнтів і зайняти гідне місце в преміум сегменті комплектуючих.  Першокласні корпуси та охолодження вже не один рік тримають високу планку на ринку ПК.  Напевно, всі хто знаходиться у теплому Штаті Каліфорнія просто не вміють робити неякісних продуктів :) І для підтвердження наших слів, ми обговоримо сьогодні парочку товарів що є у нас в наявності.  Так би мовити, коротко розповімо з власного досвіду.  До речі, першою випущеною продукцією NZXT став саме комп'ютерний корпус, Guardian PC.  І перший «блин» виявився вдалий!  Ось так.

Перше, що можемо порекомендувати це корпуси H510i та H510. Під буквою «i» мається на увазі несуттєвий апгрейд в корпусі: це хаб управління підсвічуванням, вентиляторами і системою адаптивного шумозаглушення.  Корпус легкий, місткий і дуже стильний.

Не дивлячись на те що це умовно бюджетна модель в лінійці NZXT, відсутність великих дизайнерських новомодних рішень не повинно Вас лякати.  Більшість корпусів у них саме такі: строгі, з чіткими гострими гранями, і лаконічним мінімалізмом.  Красоту і простоту цього мінімалізму видно всюди.  Це і відсутність на передній панелі величезної кількості непотрібних роз'ємів, якими ми користуємося вкрай рідко.  Це і простота форми корпусу, коли прямокутний паралелепіпед звучить як нагорода, а не страшний сон перед іспитом.  І продумана система охолодження.  Яка, на початку може налякати своєю закритістю і злегка збільшеними температурами в порівнянні з конкурентами.  Адже на деяких людей відсутність великих сітчастих отворів на передній і верхній панелі може вплинути дуже жахливо.  Але при більш уважному та детальному розгляді все встає на свої місця, тих отворів що є на корпусі цілком достатньо.  Грамотно організований кабель-менеджмент дозволить виключити зайві кабелі у робочій зоні і за рахунок цього оптимізувати внутрішні простір корпусу.  І Ви не будете відчувати проблем з установкою високих процесорних кулерів, довгих та потужних відеокарт.
Вишенькою на торті буде бічна грань з загартованим склом, з одним закріплюючим болтом.  Бокове скло - характерна впізнавана риса NZXT.  За що їх і люблять.

Наводити технічні характеристики ми не будемо, на дані корпуси їх повно в інтернеті.  Цілком тямущих і докладних оглядів.  І якщо все сказане зліпити в одне речення, то це буде звучати так: NZXT H510I це стильний продуманий мінімалізм для ігрових систем середньої потужності.

Зацікавило?! Тоді клікай на NZXT, і замовляй собі корпус.

Друге, на що рекомендуємо звернути свою увагу це NZXT Kraken СВО охолодження. Без сумніву, одна з кращих пропозицій на ринку. СВО добре виглядає, має високу питому потужність охолодження, легко монтується і практично безшумне в роботі.  Помпа та вентилятори чудові.  А ARGB підсвічування водоблоку взагалі гідно окремої похвали, стильне доповнення до будь-якого корпусу.  В догонку скажімо, що NZXT навіть впровадила в нові моделі ЖК-екрани в водоблоки.  Ух ... до чого ж стильне рішення вийшло.
І тут обговорювати характеристики не будемо.  У мережі повно оглядів, коментарів та різних тестів.  Від себе додамо що NZXT Kraken - це дуже стильне і якісне СВО.  А простота установки та її надійність вже не перший раз відзначалася у всіляких рейтингах.  І ми теж це підтверджуємо.  До речі, у нас є що запропонувати Вам - NZXT Kraken.

Єдиною видимою ложкою дьогтю у бренду може служити його ціна.  У деяких випадках ціна істотно вище конкурентів, при майже ідентичних характеристиках.  І тут ви скажете: а тоді навіщо переплачувати!? Переконувати ми вас не будемо, це пропаща справа.  Але наведемо один дуже підходящий приклад: Iphone.  Який, на даний момент, не володіє істотними перевагами характеристик перед конкурентами.  Але завдяки своєму неповторному стилю, якості збірки, надійності і унікальності - завоював серця мільйонів.  Думаю, аналогію з NZXT ви зможете провести самі.

Від себе додамо, ми дуже раді появі таких якісних комплектуючих у себе.  І вам рекомендуємо!