Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Оперативна пам'ять

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

DDR - тип оперативної і динамічної пам'яті.  Основна функція оперативної пам'яті це тимчасове зберігання даних при роботі комп'ютера.  Наприклад, при написанні тексту який Ви бачите на екрані використовується оперативна пам'ять, до моменту його збереження в пам'яті ПК.  Дана деталь дуже важлива в сучасній збірці ПК, так як багато сучасних відеоредактори і гри використовують велику кількість оперативної пам'яті.  На даний момент, найпопулярніший тип оперативної пам'яті це DDR і вона використовується повсюдно.  Тому часто одним називають друге і навпаки, по суті кажучи про оперативну пам'ять.
Основні критерії на які потрібно звернути увагу при виборі:
1. Призначення.  Всього два різновиди: для настільних ПК і для ноутбуків.
2. Тип пам'яті.  Найчастіше під цим критерієм маються на увазі покоління DDR.  На даний момент, найпопулярнішим є DDR4.  Іншими словами, чим вище тип пам'яті тим вона швидше, надійніше і енергоефективніше.  При покупці пам'яті, важливо звернути увагу який тип і максимальний обсяг пам'яті підтримують материнська плата і процесор.
3. Обсяг.  Вимірюється в гигабайтах.  Принцип вибору простий, ніж пам'яті більше тим краще.  В середньому, 16Гб вам вистачить для багатьох завдань.
4. Частота пам'яті.  Вимірюється в Мгц.  Чим вище тактова частота тим вище швидкість передачі даних.  Важливо пам'ятати що однакова тактова чистота різних типів пам'яті (наприклад, DDR3 і DDR4) буде трохи відрізняться в швидкості роботи.

Звичайно, ще є інші характеристики: таймінги пам'яті, тип контролера, виробник самих чіпів пам'яті і т.п.  Такі дані потрібні вже просунутим користувачам, і інформації там більше і в двох абзацах її не описати.  Але якщо Вам потрібна більш конкретна інформація з даної зважаючи комплектуючих, то наші консультанти Вам допоможуть!

Вгору
es1jox1tmemw9s2kpw86sbhqxfd0zm