Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт:10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Програмне забезпечення для ПК

Для того, щоб комп’ютер виконував усі ваші забаганки, йому потрібне якісне та надійне ПЗ. Зі статті дізнаєтеся, яке варто програмне забезпечення ПК купити для захисту, комфортної офісної роботи, виконання перекладів, не оминемо й головного героя – операційні системи.

Як правильно вибрати та купити програмне забезпечення на комп'ютер?

Починати слід з операційної системи, бо без неї усі інші системи не будуть злагоджено працювати. Їх три: 

  • Mac OS;
  • Windows;
  • Linux. 

Перша підходить не для всіх комп’ютерів, Linux, хоча і можна встановити безоплатні варіанти, вимагають ґрунтовного знання системного адміністрування. Тож оптимальний варіант ОС – це Windows. У неї є багато варіацій, але більшість версій виробник вже не обслуговує, тож найкращий вибір на сьогодні – Windows 10.

В інтернет-магазині CompX можна замовити:

  1. Microsoft Windows 10 Home. Нею сьогодні користується значна кількість власників персональних комп’ютерів. До комплекту входить браузер Edge, та біометрична система, яка впізнає користувачів. Вона не вимагає паролі, тому що здатна ідентифікувати за відбитком пальця та обличчям. А ще вона підтримує ігри Xbox.
  2. Microsoft Windows 10 Professional. Ця версія вигідна для невеликих бізнес-компаній. Передбачена можливість здійснювати шифрування диска. Узгоджені дії з Hyper-V.

Є україномовні та російськомовні версії.

Не так часто використовують інші варіації Windows 10: Enterprise (для великих компаній) та Education (для навчальних закладів та студентів). 

Наступне – антивірусні програми. Вони вкрай важливі, якщо бажаєте, щоб віруси не зіпсували комп’ютер. Звертайте увагу на те, наскільки часто відбувається оновлення баз вірусів, скільки має функцій, ступінь надійності. Програми, які здатні лише на разову перевірку не варті уваги активного користувача.

 Обов’язково потрібно замовити офісні ПЗ. Вигідніше придбати все в одному пакеті – Microsoft Office. Тут зібрані всі необхідні інструменти для комфортної офісної роботи: Word, Excel, Outlook, PowerPoint та інші.

Серед необхідних програм – перекладач. Серед них дві категорії:

  • роблять автоматизований переклад;
  • пропонують електронні словники для самостійної роботи.

Щоб вибрати оптимальне ПЗ зверніть увагу на таке: яку кількість словників має; як відбувається оновлення, скільки має функцій.

Купити ліцензійне програмне забезпечення в онлайн-магазині CompX

Де купити ліцензійне програмне забезпечення?

Звісно ж купувати треба лише ліцензійне ПЗ. Будь-які спроби зекономити та встановити піратську версію, лише призводять до втрати даних та помилок у роботі комп’ютера. 

Натомість ліцензійні програми мають безліч переваг:

  • власникам такого ПЗ гарантована технічна допомога розробника, якщо виникнуть якісь проблеми у використанні;
  • фірми-виробники регулярно здійснюють вдосконалення, виправляють незначні огріхи. Під час оновлення збільшується база вірусів та шкідливих програм в антивірусних програмах;
  • гарантована захищеність. Код ліцензійних програм містить чимало даних. Коштом цього програми працюють злагоджено й стабільно та мають надійний захист від несанкціонованого доступу.

До того ж виробники нерідко дарують додаткові безоплатні програми. Тож не варто спокушатися «дешевою рибкою», купуйте онлайн лише ліцензійне програмне забезпечення ПК, ціна у магазині CompX розумна.

У нас ви також можете замовити встановлення ПЗ. Кожне придбання супроводжується обов’язково гарантією. Є можливість подовжити її строк. Деталі прописані біля опису виробу у каталозі.

Доставка замовлень здійснюється по всіх регіонах України сервісами «Нової пошти». У містах Львів, Одеса. Київ, Харків, Дніпро є можливість відвідати наші філіали.

Немає товарів

Вгору