Онлайн оцінка комплектуючих, все що потрібно - вказати модель, стан і комплект товару, який бажаєте здати.

Для оформлення заявки на оцінку заповніть форму нижче

Ім'я *
Номер *
?
Товар *
Email
Опис деталей

Надсилаючи цю форму ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

У чому суть програми Trade-In?

Обмін по системі Trade-In допоможе вам купити нове залізо на вигідних умовах. Все дуже просто – ви здаєте старі комплектуючі та отримуєте знижку на нові. Розповідаємо про те, як користуватися трейд-ін.
Послуга ТРЕЙД-ІН - це послуга, яка дозволяє обміняти ваші старі комплектуючі (або монітор/ноутбук) у вартість нового товару.
При трейд-іні комп'ютерних комплектуючих ви приносите свою техніку в магазин або відправляєте її транспортною службою. Експерти оцінюють стан заліза та розраховують його залишкову вартість. Якщо компоненти відповідають вимогам, викуповують комплектуючі, і ви отримуєте знижку на обмін комплектуючих ПК у розмірі цієї суми.

 Наскільки вигідним є продаж по трейд-ін? 

Віддаючи товар за програмою Trade-In, ви отримуєте такі переваги трейд-ін:

- Вигідно. Послуга дозволяє Вам вигідно придбати техніку, що цікавить, за вигідною ціною.

- Швидко і зручно. Вам не доведеться розміщувати оголошення на сайті, приймати дзвінки від покупців та торгуватися, ризикуючи втратити значну частину доходу. Все можна здати в одному місці.

- Безпечно. Це дуже важлива перевага trade-in. При самостійному продажу ви ризикуєте зіткнутися із шахраями. У їхньому розпорядженні є безліч інструментів, включаючи номери з платними вхідними дзвінками та «клони» сайтів з оголошеннями.

- Безкоштовна заміна деталей. При викупі комп'ютерних комплектуючих у магазині CompX клієнтам надається безкоштовне встановлення нового заліза. Завдяки цьому ви отримуєте подвійну вигоду — знижку на електроніку та роботу з її збiркою.

Вирішивши здати ноутбук у трейд-ін, ви також позбавляєтеся необхідності утилізації старої техніки. Ми нагадуємо, що комп'ютерні комплектуючі містять рідкоземельні метали. При повторному використанні у виробничому циклі вони значно зменшують шкоду, яку діяльність людини завдає довкіллю. Єдиний мінус послуги - при розрахунку вартості трейд-ін в CompX ви можете втратити в ціні, ніж при самостійному продажу. Але при цьому Ви значно економите свій час та отримуєте гарантію безпеки свого продажу.

Правила трейд-ін. правила прийому комп'ютерного заліза

Щоб здати по трейд-ін техніку (комплектуючi), вона має відповідати таким вимогам:

1. Справність. Ми приймаємо лише справні комплектуючі, які працюватимуть у складі інших комп'ютерів.

2. Цілісність. Допускаються лише косметичні дефекти, які не впливають на роботу обладнання. Наприклад, якщо ви хочете обміняти старий ноутбук на новий, у нього можуть бути легкі потертості та подряпини, але не тріщини на екрані або розбиті порти.

3. Актуальність. Щоб здати комп'ютер у трейд-ін, він повинен працювати з сучасними операційними системами та програмами. Наприклад, ми приймаємо процесори з сокетом старше S775 та оперативну пам'ять від DDR2. Дуже старі комплектуючі ми не приймаємо!

Пропозиції трейд-ін поширюються на такі групи комп'ютерної техніки:
- комплектуючі, включаючи материнські плати, процесори, відеокарти, оперативну пам'ять, блоки живлення, корпуси, накопичувачі інформації, системи охолодження та інші;
- ноутбуки;
- монітори;
- периферію - клавіатури, мишки та навушники (за винятком офісних моделей).

При викупі ви можете вибирати будь-який товар, незалежно від того, яке залізо здаєте. Це дозволяє зробити обмін ПК на ноутбук і навпаки.

ВАЖЛИВО! CompX залишає за собою право у відмові в послузі Trade-In якщо товар не відповідає правилам прийому.

 Як здати комп'ютер у трейд-ін? 

Ознайомившись із правилами прийому Trade-In, заповніть заявку на сайті. Вкажіть контактні дані та повне найменування товару, а також опишіть стан техніки. Наприклад: «відеокарта купувалась для ігрового ПК, у майнінгу не використовувалася, без пошкоджень». Або: «ноутбук використовувався для навчання, є незначні потертості кришки екрана та клавіатури»
Після з вами зв'яжеться менеджер, який поставить додаткові питання і погодить подальші дії по трейд-ін. Зверніть увагу – остаточне рішення про викуп та вартість приймається після діагностики обладнання у нашому сервісному центрі. Після погодження з менеджером, Ви приносите комплектуючі для тестування в один із шоу-румів CompX або надсилаете їх поштою. Після остаточної діагностики та розрахунку вартості трейд-ін ви отримаєте знижку на покупку в магазині або замовлення в онлайн-каталозі.

ВАЖЛИВО! CompX залишає за собою право у відмові в послузі Trade-In якщо результати діагностики товару не задовільні.

 Чи варто користуватися Trade-In?

Наша компанія пропонує справедливу оцінку ваших комплектуючих на основі діагностики заліза та аналізу ринку електроніки. Надаючи актуальну техніку, яка має високий попит, ви можете отримати гарну знижку при купівлі нового товару. Покупка за системою Trade-In – це швидкий, зручний та безпечний спосіб обміну комп'ютера.