Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Твердотільні накопичувачі (SSD)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

SSD - твердотільний накопичувач.  Це не механічний пристрій основі якого лежать чіпи пам'яті.  Даний вид пам'яті розглядається як альтернатива жорсткого диска (HDD).  Через низку переваг перед останнім, а це: безшумність і краща стійкість до механічних пошкоджень, низьке енергоспоживання і тепловиділення, високі швидкості читання і запису інформації, малі вага і габарити.  Дані переваги роблять фаворитом у виборі накопичувача для ПК.  До недоліків SSD можна віднести більш високу вартість і меншу ємність ніж у HDD.  Іноді користувачі комбінують в своїй системі SSD і HDD.  Таким чином отримуючи недорогий, але спритний і менш ємний SSD з недорогим, але ємним HDD.

При виборі SSD потрібно звернути увагу на такі характеристики:

1. Тип SSD накопичувача.  Бувають два види виконання: зовнішній і внутрішній.  Тут така ж різниця як між зовнішнім і внутрішнім HDD.

2. Обсяг.  Ключовий фактор при виборі накопичувача.  Не завжди у користувача є можливість встановити дуже ємний накопичувач, і він обмежується ємністю в 64, 120, 240 Гб.  Чого цілком вистачить на операційну систему, але може не вистачити на великий обсяг інформації.  Як говорили ми раніше, виходом з цієї ситуації може бути комбінування HDD і SSD.

3. Швидкість передачі даних.  Внутрішні SSD накопичувачі можна поділити на два види: швидкісні NVME M2 (читання 3400 мб / с, запис - 1500 мб / с) і стандартні SATA M2 (читання 550 Мб / с, запис - 520 мб / с).  Високошвидкісні сильніше гріються, це потрібно враховувати.  Для повсякденного звичайного використання комп'ютера вистачить і стандартної швидкості.

4. Інтерфейс.  Є різні типи внутрішнього підключення: SSD M.2 і SSD 2.5 дюйма і mSATA.  Різниця тут в роз'ємах самих плат ssd і роз'ємах на материнських платах.  Для зовнішніх SSD накопичувачів використовуються різновиди USB-підключення, які менш швидкісні.  Щоб не вдаватися в тонкощі різниці підключення, скажімо що перед покупкою материнської плати потрібно уточнити які компоненти і як можна підключити до неї.

 

Якщо після прочитання даного матеріалу у Вас залишилися питання, можете задати їх нашим консультантам.

Вгору