Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Сб-Нд: 11:00 - 18:00

0
Мій кошик

Відеокарти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Відеокарта - графічний адаптер перетворює графічний образ та зберігається в пам'яті комп'ютера в форму, придатну для виведення її на монітор.  Якщо простіше, то це карта яка сприяє виведенню інформації на монітор, то що ми звикли бачити в сучасних системах.  Є два основних виробника відеочіпів: Nvidia GeForce і AMD Radeon.  Але на нашому сайті Ви побачите ще інших виробників: Zotac, MSI, Asus, Inno3D, Gigabite і т.д.  Це все сторонні виробники які використовують, без зміни, чіпи Nvidia або AMD і допрацьовують інші характеристики карти в плані охолодження, зовнішнього вигляду і т.п.  Який з виробників краще сказати складно, кожен має сильні і слабкі сторони.

Основні характеристики на які потрібно звертати увагу при виборі карти:

1. Основне призначення відеокарти.  Потрібно визначиться для чого саме вам потрібна карта: для роботи з документами, для серфінгу в інтернеті, для відеоігор або роботи з графічними редакторами.  Оскільки для різних робіт потрібна різна потужність відеокарт, а ціна у них дуже різна.

2. Підбір відеокарти під комплектуючі комп'ютера.  Якщо Ви придбаєте хороший процесор, велика кількість оперативної пам'яті, плюс відмінна материнська плата і візьмете бюджетну карту, то велика ймовірність того що заявлену потужність комп'ютера ви не отримаєте.

3. GPU.  Це позначення відеочипа (відеоядро) в номенклатурі відеокарт.  Як вже було сказано раніше, основних виробників всього 2. І якщо інші встановлюють ці чіпи собі, то плюс-мiнус однакові характеристики будуть показувати і їх відеокарти.  Відеоядро дуже важливий параметр, оскільки характеристики GPU складають левову частку характеристик всієї карти.

4. Тип і об'єм пам'яті.  Важливі характеристики які показують на скільки великий обьем і як швидко може обробляти інформацію відеокарта.  Чим ці показники вищі, тим кращих результатів можна досягти з відеокартою.

5. Система охолодження.  Теж важливий параметр, на який іноді не звертають увагу.  Чим продуктивніше відеокарта, тим більше енергії вона споживає і відповідно гріється.  А погана система охолодження може привести до перегріву і виходу з ладу відеочіпа.  Плюс, погане охолодження погано справляється з температурою відеочіпа що призводить до зайвого шуму і гальмування процесів.

Є звичайно ще маса інших характеристик, таких як кількість роз'ємів, розрядність шини пам'яті і т.д.  Але часто вони не сильно відрізняються між схожими моделями, і якщо Вам потрібно такі дані то швидше за все Ви просунутий користувач.  І цю інформацію Ви знаєте не гірше за нас)

Але якщо щось не знаєте, можете сміливо ставити нам питання - ми на все відповімо!

Вгору