Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи кол-центру:
Пн-Пт:10:00 - 18:00
Сб-Нд:11:00 - 18:00
0
Мій кошик

Офісні комп'ютери серії Worker

ПК для офісу в Україні

Вибору комп'ютера для офісу потрібно приділяти не менше уваги, ніж купівлі геймерської машини. Головна вимога до нього – можливість запуску додатків, що використовуються компанією. При цьому пристрій повинен бути економічним, тихим та зручним у використанні, а також вписуватись у рамки обмеженого бюджету.

Якими бувають офісні комп'ютери?

Кожен співробітник офісу має свої завдання. Саме від них залежатимуть особливості персонального комп'ютера (ПК), встановленого на робочому місці:

 • Універсальні моделі виконують завдання з мінімальними вимогами до апаратної частини – редагування текстових документів, ведення бухгалтерського обліку, наповнення електронних таблиць тощо. Для такого системного блоку компактні розміри важливіші за потужність заліза — найчастіше він зібраний у мініатюрному корпусі, що міститься ззаду монітора.
 • На комп'ютері для дизайну встановлюється потужна відеокарта. Вона дозволяє виконувати рендеринг роликів, створювати тривимірні моделі, а також ретушувати фотографії та редагувати двовимірну графіку.
 • У системі потокового аналізу даних важлива швидкість обчислень процесора. Для неї підійде багатоядерний чіп, здатний обробляти безліч потоків інформації одночасно.
 • Для підтримки комп'ютерної бази даних потрібна машина з високошвидкісним підключенням до мережі та великою місткістю накопичувачів – твердотілих SSD або вінчестерів.
 • Сервер — офісний ПК, який надає працівникам віддалений доступ до певних функцій. Часто використовується для централізованої установки бухгалтерських, фінансових та управлінських додатків.

Комп'ютер для офісу в CompX

Як визначити ціну комп'ютера для офісу?

Рівень продуктивності та параметри залежать від вищезазначених завдань. Залишається тільки підібрати комплектуючі всередині встановлених рамок:

 • процесор - для базових завдань вистачить AMD Athlon або Intel Pentium, для дизайнерської роботи - від AMD Ryzen 3 або Intel Core i3, для запуску ресурсомістких додатків - від AMD Ryzen 5 або Intel Core i5;
 • відеокарта – універсальним моделям буде достатньо інтегрованого у процесор графічного ядра. А ось у дизайні та рендерингу важливий дискретний адаптер. Бажано вибирати професійні моделі, орієнтовані на максимальну точність обчислень та безперервну роботу;
 • оперативна пам'ять - для редагування тексту, відтворення відео вистачить 4 ГБ, для решти офісної роботи - 8 ГБ, для "найважчих" додатків - 16 ГБ;
 • накопичувач - потрібно враховувати обсяг збереженої інформації та кількість програм, що встановлюються. Для рядового робочого місця вистачить 500 ГБ, для бази даних та сервера – від 2 ТБ. Якщо важлива швидкість доступу, краще вибирати SSD, якщо надійність – вінчестер;
 • материнська плата — важливі сумісність з іншими комплектуючими, і навіть кількість внутрішніх та зовнішніх портів;
 • блок живлення повинен забезпечувати потреби комп'ютерного заліза із запасом до 20–25%. В офісі також важлива енергоефективність - чим вищий коефіцієнт корисної дії, тим краще;
 • система охолодження – для комплектуючих початкового рівня вистачить стандартного процесорного кулера та одного корпусного вентилятора. Для потужного заліза система охолодження вибирається тепловою потужністю (TDP);
 • корпус - потрібно, щоб системний блок розміщувався на робочому місці та не заважав працівникові. Всередині нього має бути достатньо місця для встановлення всіх комплектуючих.

Що краще – купити готовий ПК для офісу чи зібрати самому?

Якщо у пріоритеті прості рішення, вам варто придбати готовий комп'ютер. Такий пристрій проходить додаткові випробування в процесі виробництва. Вони мають визначити сумісність компонентів, ефективність охолодження та здатність витримувати певні умови експлуатації. Завдяки цьому ви отримуєте якісний ПК, здатний працювати у певній сфері.

Якщо у компанії є власна IT-служба, збиранням комп'ютера можна зайнятися самостійно. Цей варіант допоможе знизити ціну та отримати техніку із заданими характеристиками. Він також підходить для комп'ютерів фрілансерів та підприємців – ви можете отримати машину, на якій можна працювати та грати з однаковим комфортом.

Де замовити збірку ПК для офісу?

Інтернет-магазин CompX пропонує готові комп'ютери різного типу та рівня – від бюджетних універсальних до високопродуктивних спеціалізованих. Ви можете оформити замовлення з доставкою в будь-яку точку України — в тому числі Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста

Немає товарів

Вгору